• Voorlopige teamindeling jeugd seizoen 2020-2021

  De afgelopen en komende tijd staan in het teken van de teamindelingen voor het nieuwe seizoen 2020/2021. Zoals elk jaar een hele puzzel; leeftijd, aantallen per team, niveau, selectieteams zijn enkele onderwerpen die zijn besproken. Via de trainers, leiders en interne scouting (spelers volg systeem) heeft de Jeugd Commissie informatie gekregen om tot een zo goed mogelijke voorlopige indeling te komen.

  Wij willen benadrukken dat de voorlopige indeling op selectie niveau en op leeftijd is gedaan! Dit is het vertrekpunt voor de trainingen en eerste wedstrijden komend seizoen.


  Het gaat niet om de beste spelers, maar om het beste team. 

  Namens de  Jeugd Commissie willen wij benadrukken dat wij met grote zorg en aandacht dit proces hebben en gaan vormgeven, vanuit zowel svh als spelerbelang. Wij vragen dit ook te respecteren, aangezien wij beseffen dat wij niet iedereen tevreden kunnen stellen.

  Wil je volgend seizoen ook als trainer/leider van een van de teams fungeren schroom dan niet om contact met ons op te nemen.

  Graag alle vragen en/of opmerkingen mailen naar: info@svh-voetbal.nl

  Met sportieve groet,

  De Jeugdcomissie

   

  Klik hieronder op een klasse voor de team indelingen

  SVH JO7 (wordt later bekend gemaakt)

  SVH JO8 

  SVH JO9

  SVH JO10

  SVH JO11

  SVH JO12

  SVH JO13

  SVH JO15

  SVH JO17  

  SVH Meiden MO15