• Aanmelden voor Zomerkamp v.v. SVH kan nog DEZE WEEK!

   

  Hebben jullie je nog niet aangemeld voor het zomerkamp? Doe het dan DEZE WEEK!!!

   

  Beste ouders, verzorgers, 

  Wij willen weer een voetbalkamp gaan organiseren. 

  Tijdens dit kamp zullen er verschillende leuke activiteiten plaats vinden waaronder een challenge – run, champions league toernooi, filmavond, disco avond. 

  Ben je al enthousiast???? Overal wordt voor gezorgd! We zullen op vrijdag middag bij SVH verzamelen en zullen met bussen naar Summercamp Heino gebracht worden. Eten en drinken is allemaal verzorgd op locatie zodat de begeleiders met de kinderen er een geweldig weekend van kunnen maken. 

  We hebben plaats voor 60 kinderen en vol is vol! Het kamp kan alleen slagen als we genoeg begeleiding hebben. Mocht je mee willen en de kinderen een onvergetelijke ervaring willen geven geef je dan snel op. 

  Mochten jullie vragen hebben dan kunnen jullie contact opnemen met Femke Schreuder (JO10-1, JO12-1)en/of Jose Boevink (JO10-1) via voetbalkampsvh@hotmail.com.  Aanmelden kan via de mail. (ivm de reservering graag voor 15 november 2019) Geef je naam, email, telefoonnummer en team aan ons door. 

  Wij hebben er in ieder geval heel erg veel zin om er een onvergetelijk weekend van te maken. 

  Groeten, Femke & Jose