• Hier vindt u het uit programma van de komende 2 weken. Klik bij de wedstrijd op details voor meer informatie.

  • Uit programma komende week

    DatumWedstrijdnr.ThuisteamUitteamVeldKlk. ThuisKlk. UitDetails
    za 18-jan. 08:30102338Quick JO11-3SVH JO11-1veld 4 licht--
    za 18-jan. 08:45121407Den Hoorn JO8-4SVH JO8-3Veld 6b217
    za 18-jan. AFGELAST102016RAS JO13-3SVH JO13-2Veld 2--
    za 18-jan. 10:40129662SVC'08, JO7-1aSVH JO7-2Veld 4A65
    za 18-jan. 11:00114491HVC'10 JO15-2SVH JO15-2veld 1--
    za 18-jan. AFGELAST98825Forum Sport MO17-1SVH MO17-1veld 4
    za 18-jan. 14:00108066RKDEO JO17-4SVH JO17-1Veld 296
    za 25-jan. 08:30120802LYRA JO8-3SVH JO8-1veld 8 (ALLEEN JO8& JO9!)
    za 25-jan. 08:30100904Die Haghe JO13-3SVH JO13-2veld 6 Die Haghe
    za 25-jan. 08:30124257FC 's-Gravenzande JO12-2SVH JO12-1veld 3
    za 25-jan. 08:3099390Quick JO13-2SVH JO13-1veld 1 licht
    za 25-jan. 08:30130149Wilhelmus, JO7-4aSVH, JO7-1aveld 5
    za 25-jan. 08:50130298SVH, JO7-1bSVH, JO7-1aveld 5
    za 25-jan. 09:00120479RVC Celeritas JO9-2SVH JO9-2veld 1
    za 25-jan. 09:00123894Scheveningen JO12-1SVH JO12-2veld 2 licht
    za 25-jan. 09:10129725Wilhelmus, JO7-4aSVH, JO7-1bveld 5
    za 25-jan. 09:20129801SVC'08, JO7-1bSVH JO7-2Veld 4
    za 25-jan. 09:30118063FC 's-Gravenzande JO9-4SVH JO9-1veld 10
    za 25-jan. 10:10102581TAC'90 JO11-1SVH JO11-2veld 1
    za 25-jan. 10:1598796KMD MO17-1SVH MO17-1veld 3 licht--
    za 25-jan. 10:15129165Wateringse Veld Kranenburg JO10-2SVH JO10-2veld 1
    za 25-jan. 10:30125649HMSH JO12-2SVH JO12-4veld 1 licht
    za 25-jan. 10:45116283KMD MO15-2SVH MO15-1veld 4 licht--
  • Uit Programma volgende week

    DatumWedstrijdnr.ThuisteamUitteamVeldKlk. ThuisKlk UitDetails
    25-01-2020 08:30120802LYRA JO8-3SVH JO8-1veld 8 (ALLEEN JO8& JO9!)
    25-01-2020 08:30100904Die Haghe JO13-3SVH JO13-2veld 6 Die Haghe
    25-01-2020 08:30124257FC 's-Gravenzande JO12-2SVH JO12-1veld 3
    25-01-2020 08:3099390Quick JO13-2SVH JO13-1veld 1 licht
    25-01-2020 08:30130149Wilhelmus, JO7-4aSVH, JO7-1aveld 5
    25-01-2020 08:50130298SVH, JO7-1bSVH, JO7-1aveld 5
    25-01-2020 09:00120479RVC Celeritas JO9-2SVH JO9-2veld 1
    25-01-2020 09:00123894Scheveningen JO12-1SVH JO12-2veld 2 licht
    25-01-2020 09:10129725Wilhelmus, JO7-4aSVH, JO7-1bveld 5
    25-01-2020 09:20129801SVC'08, JO7-1bSVH JO7-2Veld 4
    25-01-2020 09:30118063FC 's-Gravenzande JO9-4SVH JO9-1veld 10
    25-01-2020 10:10102581TAC'90 JO11-1SVH JO11-2veld 1
    25-01-2020 10:1598796KMD MO17-1SVH MO17-1veld 3 licht--
    25-01-2020 10:15129165Wateringse Veld Kranenburg JO10-2SVH JO10-2veld 1
    25-01-2020 10:30125649HMSH JO12-2SVH JO12-4veld 1 licht
    25-01-2020 10:45116283KMD MO15-2SVH MO15-1veld 4 licht--
    25-01-2020 14:30108048Vitesse Delft JO17-2SVH JO17-1veld 4 Vitesse D. / SEP
    26-01-2020 14:3017983GSC/ODS 1SVH 1veld 2
    29-01-2020 19:3013710Football Factory 2SVH 2veld 1
    01-02-2020 08:30111694Die Haghe JO10-1SVH JO10-1veld 7 Die Haghe
    01-02-2020 08:45105627Erasmus JO11-1SVH JO11-2veld 1
    01-02-2020 09:00120490RVC Celeritas JO9-3SVH JO9-3veld 1
    01-02-2020 09:00121543REMO JO8-1SVH JO8-1veld 1
    01-02-2020 09:00115749FC 's-Gravenzande MO15-2SVH MO15-1veld 6
    01-02-2020 09:0099102RKAVV MO17-2SVH MO17-1veld 5 RKAVV
    01-02-2020 10:0099418Sportclub Monster JO13-1SVH JO13-1veld 1
    01-02-2020 10:10129709SVC'08, JO7-1bSVH JO7-2veld 4
    01-02-2020 10:15121859Semper Altius JO8-3SVH JO8-3veld 1
    01-02-2020 10:45112404GDA JO10-2SVH JO10-3veld 4 (3 x JO8/JO9)
    01-02-2020 11:00100505VCS JO13-3SVH JO13-2veld 3
    01-02-2020 12:00130159Wilhelmus, JO7-4bSVH, JO7-1aveld 5
    01-02-2020 12:00129569Wilhelmus, JO7-4aSVH, JO7-1bveld 5
    01-02-2020 12:20130246Wilhelmus, JO7-4aSVH, JO7-1aveld 5
    01-02-2020 12:40129604SVH, JO7-1aSVH, JO7-1bveld 5