• Hier vindt u het uit programma van de komende 2 weken. Klik bij de wedstrijd op details voor meer informatie.

  • Uit programma komende week

    DatumWedstrijdnr.ThuisteamUitteamStatusVeldKlk. ThuisKlk. UitDetails
    wo 28-feb. 18:306VCS JO12SVH JO12-1Te spelenveld 1 A
    wo 28-feb. 19:15117865Verburch JO14-1SVH JO14-1Te spelenveld 167
    za 02-mrt. 08:30120462HMSH JO7-3SVH JO7-1Te spelenveld 2 A2a
    za 02-mrt. 08:3099121Verburch JO12-3SVH JO12-3Te spelenveld 3 B
    za 02-mrt. 08:30110167REMO JO8-3JMSVH JO8-2Te spelenveld 2 A1
    za 02-mrt. 08:30111915Quintus JO9-2SVH JO9-3Te spelenveld 1 A1
    za 02-mrt. 08:50120504RVC Celeritas JO7-3SVH JO7-1Te spelenveld 2 A2b
    za 02-mrt. 09:00113447Naaldwijk JO8-2SVH JO8-1Te spelenveld 5 A2
    za 02-mrt. 09:30112734Erasmus JO10-2SVH JO10-4Te spelenveld 3 A1
    za 02-mrt. 09:45115959WIK JO10-2SVH JO10-2Te spelenveld 2-WIK A2
    za 02-mrt. 10:00111561S.V. Den Hoorn JO9-3SVH JO9-1Te spelenveld 6 B2
    za 02-mrt. 10:00121048S.V. Den Hoorn JO13-4SVH JO13-1Te spelenveld 5
    za 02-mrt. 10:15124537Duindorp sv JO12-1SVH JO12-2Te spelenveld 1 A
    za 02-mrt. 10:20111484VCS JO7-2SVH JO7-2Te spelenveld 2 A1a
    za 02-mrt. 11:1595328DWO JO16-1SVH JO16-1Te spelenveld 3
    za 02-mrt. 11:30117882GSC ESDO JO14-1SVH JO14-1Te spelenveld 2
    za 02-mrt. 14:45117408Laakkwartier JO15-2SVH JO15-1Te spelenveld 2
    zo 03-mrt. 11:0011966RVC Celeritas 35+1SVH 35+1Te spelenveld 1
    di 05-mrt. 20:0046409BMT 1SVH 1Te spelenveld 1
    wo 06-mrt. 19:00241309VCS O13JO13-1Te spelenveld 1
    za 09-mrt. 08:30102098Vredenburch JO11-1SVH JO11-2Te spelenveld 1 B
    za 09-mrt. 08:30105799Pernis JO13-2SVH JO13-2Te spelenveld 1
    za 09-mrt. 08:45120486Vredenburch JO7-3SVH JO7-1Te spelenveld 2 A1a
    za 09-mrt. 08:45124414DUNO JO9-4SVH JO9-2Te spelenveld 2 B1
    za 09-mrt. 09:00127391HDV JO8-1SVH JO8-2Te spelen5 A1 - Grasveld
    za 09-mrt. 09:05120434BMT JO7-3SVH JO7-1Te spelenveld 2 A1b
    za 09-mrt. 09:45101566KMD JO10-4SVH JO10-3Te spelenveld 4 A1
    za 09-mrt. 10:00124558S.V. Den Hoorn JO12-4SVH JO12-2Te spelenveld 4 A
    za 09-mrt. 10:10111530Duindorp sv MO7-1SVH JO7-2Te spelenveld 2 A1a
    za 09-mrt. 10:30123043Sportclub Monster JO12-1SVH JO12-1Te spelenveld 6 A
    za 09-mrt. 10:30117296VELO JO16-2SVH JO16-2Te spelenveld 4
    za 09-mrt. 12:0054467DVC 3SVH 3Te spelenveld 1
    za 09-mrt. 13:0096842Full Speed JO10-3SVH JO10-1Te spelenveld 3-Full Speed A1
    za 09-mrt. 14:3056171GSC ESDO 1SVH 1Te spelenveld 1
    za 09-mrt. 16:15116581HVV JO15-4SVH JO15-2Te spelenveld 3
    za 09-mrt. 16:5543753Concordia 3SVH 2Te spelenveld 9
    zo 10-mrt. 12:0014828Erasmus 35+1SVH 35+1Te spelenveld 1
    zo 10-mrt. 12:3015843HBS 13SVH 2Te spelenveld 32 - Kleedkamer 27 - Kleedkamer 7
    za 16-mrt. 08:3099124HMSH JO12-3SVH JO12-3Te spelenveld 1 B
    za 16-mrt. 09:00120505RVC Celeritas JO7-3SVH JO7-1Te spelenveld 1 A1b
    za 16-mrt. 09:00111467HMSH JO7-2SVH JO7-2Te spelenveld 1 A2b
    za 16-mrt. 09:00113451GSC ESDO JO8-2SVH JO8-1Te spelenveld 2 A2
    za 16-mrt. 09:00111564GSC ESDO JO9-1SVH JO9-1Te spelenveld 2 B1
    za 16-mrt. 09:00117391Sportclub Monster JO15-1SVH JO15-1Te spelenveld 1
    za 16-mrt. 09:40120455VCS JO7-1SVH JO7-1Te spelenveld 1 A1b
    za 16-mrt. 09:40111485VCS JO7-2SVH JO7-2Te spelenveld 1 A2b
    za 16-mrt. 10:0095882VCS JO11-2SVH JO11-1Te spelenveld 1 B
    za 16-mrt. 10:00121070Westlandia JO13-3SVH JO13-1Te spelenveld 3-Westlandia
    za 16-mrt. 10:30111921Die Haghe JO9-6SVH JO9-3Te spelenveld 8-Die Haghe A2
    za 16-mrt. 10:30112742TAC'90 JO10-2SVH JO10-4Te spelenveld 1 B1
    za 16-mrt. 11:00115961VELO JO10-6SVH JO10-2Te spelenveld 5 A1
    za 16-mrt. 14:3028051Loosduinen 1SVH 1Te spelenveld 1-Loosduinen
    za 16-mrt. 14:3025100Forum Sport 9SVH 3Te spelenveld 2
    za 23-mrt. 12:0028178Vredenburch 2SVH 2Te spelenveld 1
    za 23-mrt. 12:15117826FC Zoetermeer JO14-1SVH JO14-1Te spelenveld 1
    zo 24-mrt. 11:0015543TAC'90 35+1SVH 35+1Te spelenveld 1
    zo 24-mrt. 12:0011005VELO 3SVH 2Te spelenveld 6
  • Uit Programma volgende week

    DatumWedstrijdnr.ThuisteamUitteamStatusVeldKlk. ThuisKlk UitDetails
    05-03-2024 20:0046409BMT 1SVH 1Te spelenveld 1
    06-03-2024 19:00241309VCS O13JO13-1Te spelenveld 1
    09-03-2024 08:30102098Vredenburch JO11-1SVH JO11-2Te spelenveld 1 B
    09-03-2024 08:30105799Pernis JO13-2SVH JO13-2Te spelenveld 1
    09-03-2024 08:45120486Vredenburch JO7-3SVH JO7-1Te spelenveld 2 A1a
    09-03-2024 08:45124414DUNO JO9-4SVH JO9-2Te spelenveld 2 B1
    09-03-2024 09:00127391HDV JO8-1SVH JO8-2Te spelen5 A1 - Grasveld
    09-03-2024 09:05120434BMT JO7-3SVH JO7-1Te spelenveld 2 A1b
    09-03-2024 09:45101566KMD JO10-4SVH JO10-3Te spelenveld 4 A1
    09-03-2024 10:00124558S.V. Den Hoorn JO12-4SVH JO12-2Te spelenveld 4 A
    09-03-2024 10:10111530Duindorp sv MO7-1SVH JO7-2Te spelenveld 2 A1a
    09-03-2024 10:30123043Sportclub Monster JO12-1SVH JO12-1Te spelenveld 6 A
    09-03-2024 10:30117296VELO JO16-2SVH JO16-2Te spelenveld 4
    09-03-2024 12:0054467DVC 3SVH 3Te spelenveld 1
    09-03-2024 13:0096842Full Speed JO10-3SVH JO10-1Te spelenveld 3-Full Speed A1
    09-03-2024 14:3056171GSC ESDO 1SVH 1Te spelenveld 1
    09-03-2024 16:15116581HVV JO15-4SVH JO15-2Te spelenveld 3
    09-03-2024 16:5543753Concordia 3SVH 2Te spelenveld 9
    10-03-2024 12:0014828Erasmus 35+1SVH 35+1Te spelenveld 1
    10-03-2024 12:3015843HBS 13SVH 2Te spelenveld 32 - Kleedkamer 27 - Kleedkamer 7
rfwbs-slide