• SVH VE2 zondag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Dykstra, DannyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVH VE2 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVH VE232108447
    2Full Speed VE1320110646
    3Foreholte VE23102711-43
    4Ster, De VE2301237-41

    Poulestanden SVH VE2 (B2220 Veteranen beker zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVH VE211003123
    2VCS VE1100113-20

    Poulestanden SVH VE2 (B2230 Veteranen beker zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVH VE211004313
    2RVC Celeritas VE1100134-10

    Poulestanden SVH VE2 (0591 Veteranen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Semper Altius VE213101270284231
    2RVC Celeritas VE11393156253130
    3DVC VE11483363392427
    4DHL VE11482451351626
    5VCS VE1137064943621
    6sv Madestein VE1126064446-218
    7SVH VE2125254540517
    8ODB VE3135263940-117
    9TAC'90 VE3132291657-418
    10Erasmus VE21220102769-426
    11DHC VE11311113270-384

    Poulestanden SVH VE2 (B1890 Veteranen beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVC VE100000000
    2NSVV VE100000000
    3RKDEO VE100000000
    4Semper Altius VE300000000
    5Slikkerveer VE200000000
    6SVH VE200000000
    7TAC'90 VE500000000
    8Wilhelmus VE200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dewkalie, DineshTeamspeler
    Domingos, JordiTeamspeler
    Dykstra, DannyTeamspeler
    Nesselaar, NicoTeamspeler
    Os, Daniel vanTeamspeler
    Passchier, PieterTeamspeler
    Pronk, DannyTeamspeler
    Roode, Kjeld deTeamspeler
    Rooij, Pierre vanTeamspeler
    Santos Baltazar, Jonas dosTeamspeler
    Sluis, Henk vdTeamspeler
    Vroon, RedjinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVH VE2

    0591 Veteranen Zondag

    3,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,42

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd