• SVH jeugd zoekt enthousiaste trainers

  Voor het seizoen 2020-2021 zijn de jeugdteams van SVH op zoek naar trainers die hen komen helpen om zich te ontwikkelen als voetballer. Jongens en meisjes die bij SVH (komen) voetballen mogen er op rekenen dat ze wekelijks bezig zijn met het beter onder de knie krijgen van het voetbalspel. Daarbij is het uitgangspunt dat iedereen dat op zijn of haar niveau moet kunnen doen. En dat is van toepassing op alle teams.

  SVH wil haar jeugdopleiding versterken en uitbreiden met vakbekwame trainers die:

  • twee keer per week de teamtraining(en) verzorgen
  • wedstrijden coachen en begeleiden
  • samen met het Hoofd Jeugdopleiding en de andere trainers werken aan het ontwikkelen van het jeugdvoetbal bij SVH

  Daarvoor beschik je als jeugdtrainer over:

  • enthousiasme voor jeugdvoetbal
  • capaciteiten om oefenstof over te brengen op spelers
  • goed oog voor individuele – en teamontwikkeling
  • trainersdiploma(´s)

  Wij bieden je:

  • een club die zich zowel op prestatief als recreatief niveau verder wil ontwikkelen en daarin investeert
  • een sportieve en plezierige werksfeer
  • een vergoeding passend bij kennis, ervaring en diploma(‘s)
  • mogelijkheden om jezelf als trainer te ontwikkelen (o.a. door middel van cursussen)

  Nieuwsgierig geworden?

  Ben je benieuwd naar onze plannen en wil je daar deel van uit maken? Neem dan contact op of stuur direct je CV en motivatie naar svhtrainers@gmail.com. Alle jeugdtrainers die bij SVH werkzaam zijn beschikken over een geldige VOG of zijn bereid deze aan te vragen.