• SVH Zaterdag 2

  • SVH 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 12:30RAS 4 - SVH 2Sportpark Albarda
    15 okt. 14:00SVH 2 - Sportclub Monster 5Sportpark Wateringse Veld
    29 okt. 15:00VELO 8 - SVH 2Sportpark VELO
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.SVH 2 - Naaldwijk 51 - 3
    24 sep.Wanica Star 3 - SVH 29 - 1
  • Poulestanden SVH 2 ( 5e klasse 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Loosduinen 422009366
    2Naaldwijk 522009456
    3VELO 821107434
    4Wanica Star 311009183
    5Honselersdijk 521018623
    6Sportclub Monster 521016603
    7FC 's-Gravenzande 7201126-41
    8LYRA 400000000
    9VELO 700000000
    10Semper Altius 5100125-30
    11RAS 4200218-70
    12SVH 22002212-100

    Poulestanden SVH 2 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 2 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ariston'80 622006156
    2HDV 221013303
    3SVH 2200216-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bonnet, DaanTeamspeler
    Coban, AnilTeamspeler
    Flanegin, AngelTeamspeler
    Gordijn, QuintinTeamspeler
    Hamar de la Brethonière, RyanTeamspeler
    Hashmi, DanishTeamspeler
    Lottum, Mitchel vanTeamspeler
    Mauris, LamarTeamspeler
    Meuleman, RichardTeamspeler
    Mitrasing, PrasannaTeamspeler
    Naarding, ThomTeamspeler
    Pieternella, ShendrionTeamspeler
    Rutten, DimarTeamspeler
    Wijnands, SanderTeamspeler
    Wong, TrevorTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RAS 4

    VS

    SVH 2

    08 oktober 202212:30 uur
    Sportpark Albarda veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVH 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide