• Ouderbijeenkomst 17 februari 2020
   
  Het bestuur en de jeugdcommissie van SVH nodigt de ouders van onze jeugdleden uit voor een ouderbijeenkomst. Tijdens deze bijeenkomst praten we u graag bij over ontwikkelingen in de vereniging en over plannen die we hebben voor het verder ontwikkelen van het jeugdvoetbal binnen SVH. Namens bestuur, jeugdcommissie en hoofd opleidingen Martin Abbenhuis geven een uitgebreide toelichting. Dit zijn onderwerpen die van groot belang zijn voor de club, en voor iedereen die bij SVH voetbalt. Uw betrokkenheid als ouder hierbij is zeer gewenst. 
   
  We stellen uw komst op 17 februari zeer op prijs. Vanaf 19.30 uur is de inloop met koffie/thee, om 20.00 uur start de bijeenkomst.
   
  Graag tot 17 februari.
   
  vriendelijke groet
  Bestuur en jeugdcommissie SVH