• Contactgegevens

    Algemene informatie
    Haagse Voetbalvereniging S.V.H
    Multi Sportcomplex Wateringse Veld
    Noordweg 74
    2548 AC Den Haag
    0174 – 296611
    Info@svh-voetbal.nl
    https://www.svh-voetbal.nl
    Rek. nr. NL67INGB0003096800
    K. v. K Haaglanden nr. 27092592
    Clubcode: BBG41D
    Opgericht: 22-07-1929
  • Belangrijke mailadressen

    Vragen over of aanmail naar
    Algemene zaken info@svh-voetbal.nl
    Bestuurbestuur@svh-voetbal.nl
    Ledenadministratie ledenadministratie@svh-voetbal.nl
    Wedstrijdzakenwedstrijdsecretaris@svh-voetbal.nl
    Kledingkleding@svh-voetbal.nl
    Contributie penningmeester@svh-voetbal.nl
    Toernooienjeugdtoernooi@svh-voetbal.nl
  • Bestuur

    FunctieNaamEmail
    VoorzitterAfgeschermd
    SecretarisAfgeschermd
    PenningmeesterAfgeschermd
  • Jeugdcommissie

    LidRol
    Grondel, MarcelJeugdcommissielid
    Kartowidjojo, KennethJeugdcommissielid
    Koning, Victor deJeugdcommissielid
    Weerd, Martijn deVoorzitter JC
  • In kader van de wet privacy mogen we tegenwoordig niet zomaar zonder toestemming persoonsgegevens publiceren. Om die reden vindt u op de pagina Trainers en Leiders nog geen gegevens van ons kader. Heeft een vraag mail naar 1 van de maiadressen hier boven.

    Of kijk op de teampagina's voor stafleden.

    v.v. SVH

    Klik hier voor Trainers en Leiders