• Bericht van SVH bestuur

  Beste spelers, ouders, trainers van SVH,

   

  Al onze trainingen en wedstrijden zijn plotseling stilgevallen. Werken en naar school gaan is er ook niet bij. We zien en spreken elkaar (bijna) niet meer. Het is een hele lastige situatie. We weten nog niet wanneer we elkaar weer zien en wanneer de bal weer rolt.
  Ook v.v. SVH heeft het nu lastig want een gesloten kantine betekent dat er geen inkomsten zijn. We hebben de gemeente en de KNVB gevraagd te helpen door kosten tijdelijk te verschuiven. Dat zou helpen om deze onzekere periode door te komen.

  Maar nog veel belangrijker is dat jullie gezond blijven. En snel beter worden mocht je of iemand in je familie ziek zijn geworden. Pas goed op jezelf en op je familie en vrienden. Hopelijk tot gauw.

  Bestuur SVH.