?> Contact lijsten

 

 

 

 

 

 

 TRAINING GAAT DOOR

Contact lijsten

Bestuur

BINNENKORT NIEUWE GEGEVENS

Senioren comm.

Senior comm. Lid Willem Lindenhof.
Senior comm. Lid
Senior comm. Lid Ton v.d. Sluijs
Senior comm. Lid Henk v.d Sluijs.
Senior wedstrijdsecretaris
Senior ledenadministratie.
Mailbox seniorcommissie senioren@svh-voetbal.nl

Senioren kader

BINNENKORT NIEUWE GEGEVENS

Jeugd comm.

Jeugdvoorzitter Martijn de Weerd 06-14901417 jeugdvoorzitter@svh-voetbal.nl
Notuliste
Jeugd comm. Lid Marcel Grondel 06-25086090 grondel@casema.nl
Jeugd comm. Lid Kenneth Kartowidjojo 06-41426817 kenneth-k@live.nl
Jeugd comm. Lid Mark Pruyssers 06-2111 0176

markpruyssers@gmail.com

Jeugd comm. Lid Herma Noort 06-11867115 ledenadministratie@svh-voetbal.nl
Jeugd comm. Lid Victor de Koning 06-21895461

victordekoning@caiway.nl

Jeugd comm. Lid Ronald de Leeuw 06-17580268

r.deleeuw27@gmail.com

Jeugdsportcoordinator Jorge Ferreira 06-81749099 Jeugdsportcoordinator@svh-voetbal.nl
Wedstrijdzaken jeugd Vacature wedstrijdsecretarisjeugd@svh-voetbal.nl
Jeugd scheidrechter coörd. Vacature jeugdscheidsrechter@svh-voetbal.nl
Jeugdtoernooi medew. Lia van Niel

jeugdtoernooi@svh-voetbal.nl

Jeugdtoernooi medew. John Noort

jeugdtoernooi@svh-voetbal.nl

Jeugdtoernooi medew. Herma Noort

jeugdtoernooi@svh-voetbal.nl

Jeugd activiteiten (voetbalkamp) Janet van den Bergh jeugdvoetbalkamp@svh-voetbal.nl
Jeugd activiteiten (voetbalkamp) Gert Jan van Straalen jeugdvoetbalkamp@svh-voetbal.nl
Verzorger materiaal jeugd Vacature
Kleding kleding@svh-voetbal.nl
Mailbox Jeugdcommissie jeugd@svh-voetbal.nl

Jeugdkader

ZATERDAG Hoofd technische jeugdzaken Piet gelauf

denieuweburcht@gmail.com

06-40801177
JO17-1 Hoofdtrainer O17 Moncef Tazi

m.tazi@live.nl

06-18937251
JO17-1 Trainer Feroz Jhagroe

fjhagroe@gmail.com

06-28278004
JO17-1 Teamleider Kenneth Kartowidjojo kenneth-k@live.nl 06-41426817
JO17-2 Trainer Feroz Jhagroe

fjhagroe@gmail.com

06-28278004
JO17-2 Trainer Anand Bharatsingh

anandb1979@hotmail.com

06-14020030
JO15-1 Hoofdtrainer O15 Xander Vos xander.vos@hotmail.com 06-48531008
JO15-1 Trainer Redjin Vroon

redjinvroon@hotmail.com

06-11045828
JO15-1 Teamleider
JO15-2 Trainer Abdeslam Chtatou

appie_zhb@live.nl

06-28354945
JO15-2 Teamleider Mohamed Ayoub Taib

taib_10@live.nl

06-19041012
JO15-3 Trainer
JO15-3 Teamleider
JO15-4 Trainer
JO15-4 Teamleider
JO13-1 Hoofdtrainer O13 Remie Kharagjitsing

remie.kharagjitsing@hotmail.com

06-28788591
JO13-1 Teamleider jaap Colpa

jaap_colpa@hotmail.com

06-20368966
JO13-2 Trainer Moncef Hannachi
JO13-2 Teamleider
JO13-3 Trainer Dennis Boxman
JO13-3 Teamleider
JO13-4 Trainer Ramazan Gunes
JO13-4 Teamleider
JO13-5 Trainer
JO13-5 Teamleider Martijn Bos
JO11-1 Hoofdtrainer O11 Marcel van der Spek

marcel_vd_spek@hotmail.com

06-34558856
JO11-1 Trainer Pierre van Rooy

demjerjor@gmail.com

06-55740871
JO11-1 Teamleider
JO11-2 Trainer Johnny Koegler johnnykoegler6@live.nl 06-43433200
JO11-2 Trainer Lesley Butter

lesleybutter@icloud.com

06-14241421
JO11-2 Teamleider zie trainers
JO11-3 Trainer
JO11-3 Trainer
JO11-3 Teamleider
JO11-4 Trainer Victor de Koning victordekoning@caiway.nl 06-21895461
JO11-4 Trainer Rene Schreuder rene.femke@kpnplanet.nl 06-51281216
JO11-4 Teamleider
JO11-5 Trainer
JO11-5 Teamleider Rachid el Boubsi boubsi@telfort.nl 06-27134514
JO11-6 Trainer Radek Kosinski
JO11-6 Teamleider
JO11-7 Trainer
JO11-7 Teamleider
JO11-8 Trainer Martijn Pekdemir
JO11-8 Teamleider
JO11-9 Trainer
JO11-9 Teamleider
JO9-1 JO8-1 Hoofdtrainer O9 en O8 Max de Weerd

maxdeweerd16@gmail.com

06-44086416
JO9-1 Trainer Kees Zwart
JO9-1 Teamleider Max de Weerd

maxdeweerd16@gmail.com

06-44086416
JO9-2 Trainer Erik Pruyt

e.pruyt@tudelft.nl

06-27976768
JO9-2 Trainer Henk vd Sluis sluijs77@gmail.com 06-10901042
JO9-2 Teamleider
JO9-3 Trainer Attilla Sahin
JO9-3 Trainer Sharief Gharieb?
JO9-3 Teamleider
JO9-4 Trainer Rajesh Ramnath (Ma.)
JO9-4 Trainer Raul Cheng
JO9-4 Teamleider Vader Jimmy/Ferdi ?
JO9-5 Trainer Gilbert van der Weide

gweide72@gmail.com

06-38115430
JO9-5 Trainer Bobby Smit bobbri@hotmail.com 06-39109219
JO8-1 Trainer Rene Schreuder rene.femke@kpnplanet.nl 06-51281216
JO8-1 Trainer Marcel van der Spek

marcel_vd_spek@hotmail.com

06-34558856
JO8-1 Teamleider
JO8-2 Trainer Nadir Masah?
JO8-2 Teamleider
JO8-3 Trainer
JO8-3 Teamleider
JO8-4 Trainer
JO8-4 Teamleider
JO7-1 (mini's) Hoofdtrainer O7 Jorge Ferreira Jeugdsportcoordinator@svh-voetbal.nl 06-81749099
JO7 Trainer Mourad Brahmi 06-18717156
JO7 Trainer Jeffrey Doekhi  06-87009205
JO7 Trainer Jim Sheotahul   06-83134514
JO7-1 Teamleider
JO7-2 Teamleider
JO7-3 Teamleider
MEIDEN
MO17 Meiden coordinator Charmaine Paas cw.paas@gmail.com 06-40148167
MO17-1 Trainer Jack Oudshoorn oudshoorn@xs4all.nl 06-12820964
MO17-1 Teamleider
MO15-1/2 Trainer Jack Oudshoorn oudshoorn@xs4all.nl 06-12820964
MO15-1/2 Trainer Satish Karia satshy@hotmail.com 06-53484028
MO15-1/2 Trainer Bobby Smit bobbri@hotmail.com 06-39109219
MO15-1 Teamleider Bobby Smit bobbri@hotmail.com 06-39109219
MO15-2 Teamleider Marko van den Beek familie@vdbeek.net 06-43157494
MO13-1 Trainer Koos van Genderen koosvangenderen@gmail.com 06-37531376
MO13-1 Teamleider Koos van Genderen koosvangenderen@gmail.com 06-37531376
MO11-1 Trainer Harry Nieuwenhuysen hfjnieuwenhuysen@hotmail.com 06-24357445
MO11-1 Trainer Myriam

myriamopocm@gmail.com

06-52643517
MO11-1 Teamleider Harry Nieuwenhuysen hfjnieuwenhuysen@hotmail.com 06-24357445
Ukken Voetbal < 5 jaar coordinator Herma Noort ledenadministratie@svh-voetbal.nl
Trainer Patricia Noort
Trainer Lia van Niel
Trainer Angela
Trainer Koos
Keepers keeperstrainer Mark Pruyssers

markpruyssers@gmail.com

06-2111 0176
keeperstrainer Jordi van Rheenen

jordivanrheenen@gmail.com

06-19626060

Sponsorcomm.

Sponsor comm. lid.
Sponsor comm. Lid Martijn de Weerd jeugdvoorzitter@svh-voetbal.nl
Sponsor comm. Lid vacature
Mailbox sponsor comm sponsoring@svh-voetbal.nl

N & W comm.

N & W voorzitter vacature
N & W lid  
N & W lid    
Mailbox Normen & Waarden NenWcomm@svh-voetbal.nl

Terrein & Kantine

Algmene Kantine beheerder Vacature
Kantine coord. Senioren (zondag) n.n.b.
Kantine coord. Jeugd (zaterdag) Herma Noort

Herma.noort@kabelfoon.net

Kantine coord. Jeugd (zaterdag) John Noort khai@kabelfoon.nl
Vaste Kantine hulp
Vaste Kantine hulp

 



Op de muurkrant

In de kantine van SVH hangt een groot televisiescherm waarop de digitale muurkrant van de regio Wateringseveld zichtbaar is.

Hierop wordt het laatste nieuws uit de regio getoond.

U ziet er bovendien belangrijke mededelingen van SVH en onze sponsors.

 

Buienradar

 Komende 2 uur